Herren: Classic Loire Atlantique (FRA)
Rennen: Classic Loire Atlantique (FRA)
Kategorie: 1.1
Datum: 19.03.2016
Strecke: La Haye-Fouassière - La Haye-Fouassière
Distanz: 184.8 km
Endergebnis
-
1.
Anthony Turgis
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
4:22:37
-
2.
Loïc Chetout
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
+ 1:02
-
3.
Kevin Ledanois
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
+ 1:07
-
4.
Kenneth Van Bilsen (BEL, Cofidis, Solutions Credits)
+ 1:17
-
5.
Florian Senechal
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
+ 1:18
-
6.
Pieter Vanspeybrouck
(BEL, Topsport Vlaanderen - Baloise)
+ 1:18
-
7.
Yoann Offredo
(FRA, FDJ)
+ 1:18
-
8.
Pierrick Fedrigo
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
+ 2:31
-
9.
Hugo Hofstetter
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
+ 2:31
-
10.
Gregory Habeaux
(BEL, Wallonie Bruxelles - Group Protect)
+ 2:31
-
11.
Damien Gaudin
(FRA, AG2R La Mondiale)
+ 2:34
-
12.
Dimitri Claeys
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
+ 7:05
-
13.
Romain Combaud
(FRA, Delko Marseille Provence KTM)
+ 7:07
-
14.
Nico Denz
(GER, AG2R La Mondiale)
+ 8:12
-
15.
Sylvain Chavanel
(FRA, Direct Energie)
+ 8:12
-
16.
Quentin Pacher
(FRA, Delko Marseille Provence KTM)
+ 8:12
-
17.
Laurent Evrard
(BEL, Team 3M)
+ 8:12
-
18.
Eliot Lietaer
(BEL, Topsport Vlaanderen - Baloise)
+ 8:15
-
19.
Clément Penven
(FRA, Armee de Terre)
+ 8:28
-
20.
Jeremy Leveau
(FRA, Roubaix Metropole Europeenne De Lille)
+ 8:30
-
21.
Arnaud Gerard
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
+ 8:30
-
22.
Otto Vergaerde
(BEL, Topsport Vlaanderen - Baloise)
+ 8:30
-
23.
Daan Myngheer
(BEL, Roubaix Metropole Europeenne De Lille)
+ 8:30
-
24.
Christophe Laborie
(FRA, Delko Marseille Provence KTM)
+ 8:30
-
25.
Fabricio Ferrari Barcelo
(URU, Caja Rural-Seguros RGA)
+ 8:30
-
26.
Laurent Pichon
(FRA, FDJ)
+ 8:30
-
27.
Jimmy Raibaud
(FRA, Armee de Terre)
+ 8:30
-
28.
Jonathan Lastra Martinez
(ESP, Caja Rural-Seguros RGA)
+ 8:30
-
29.
Floris De Tier
(BEL, Topsport Vlaanderen - Baloise)
+ 8:30
-
30.
Pello Bilbao Lopez De Armentia
(ESP, Caja Rural-Seguros RGA)
+ 8:30
-
31.
Rémy Di Gregorio
(FRA, Delko Marseille Provence KTM)
+ 8:30
-
32.
Sébastien Turgot
(FRA, AG2R La Mondiale)
+ 8:35
-
33.
Thomas Voeckler
(FRA, Direct Energie)
+ 8:39
-
34.
Flavien Dassonville
(FRA, HP-BTP Auber 93)
+ 8:49
-
35.
Antoine Demoitie
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
+ 8:50
-
36.
Yoann Barbas
(FRA, Armee de Terre)
+ 13:53
-
37.
Anthony Maldonado
(FRA, HP-BTP Auber 93)
+ 13:53
-
38.
Jerome Mainard
(FRA, Armee de Terre)
+ 13:53
-
39.
Jimmy Turgis
(FRA, Roubaix Metropole Europeenne De Lille)
+ 13:53
-
40.
Tom Dernies
(BEL, Wallonie Bruxelles - Group Protect)
+ 13:53
-
41.
Julien Berard
(FRA, AG2R La Mondiale)
+ 13:53
-
42.
Maxime Renault
(FRA, HP-BTP Auber 93)
+ 13:53
-
43.
Miguel Angel Benito Diez
(ESP, Caja Rural-Seguros RGA)
+ 13:53
-
44.
Romain Sicard
(FRA, Direct Energie)
+ 13:53
-
45.
Julien Guay
(FRA, HP-BTP Auber 93)
+ 13:53
-
46.
Aritz Bagües
(ESP, Euskadi Basque Country - Murias)
+ 13:53
-
47.
Yannick Martinez
(FRA, Delko Marseille Provence KTM)
+ 13:53
-
48.
Thierry Hupond
(FRA, Delko Marseille Provence KTM)
+ 13:53
-
49.
Tiziano Dall\'antonia
(ITA, Androni Giocattoli - Sidermec)
+ 13:53
-
DNF.
Biel Kadri
(FRA, AG2R La Mondiale)
-
DNF.
Maxime Daniel
(FRA, AG2R La Mondiale)
-
DNF.
Quentin Jauregui
(FRA, AG2R La Mondiale)
-
DNF.
Marc Sarreau
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Murilo Antonio Fischer
(BRA, FDJ)
-
DNF.
Marc Fournier
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Olivier Le Gac
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Lorenzo Manzin (FRA, FDJ)
-
DNF.
Jérémy Roy
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Anthony Perez
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Yoann Bagot
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Gert Joeaar
(EST, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Fabrice Jeandesboz
(FRA, Direct Energie)
-
DNF.
Bryan Coquard
(FRA, Direct Energie)
-
DNF.
Jeremy Cornu
(FRA, Direct Energie)
-
DNF.
Tony Hurel
(FRA, Direct Energie)
-
DNF.
Fabien Grellier
(FRA, Direct Energie)
-
DNF.
Maxime Cam
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Brice Feillu
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Jean-Marc Bideau (FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Benoit Jarrier
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Francis Mourey
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Julien El Fares
(FRA, Delko Marseille Provence KTM)
-
DNF.
Delio Fernandez Cruz
(ESP, Delko Marseille Provence KTM)
-
DNF.
Angel Madrazo Ruiz
(ESP, Caja Rural-Seguros RGA)
-
DNF.
Jaime Roson Garcia
(ESP, Caja Rural-Seguros RGA)
-
DNF.
Diego Rubio
(ESP, Caja Rural-Seguros RGA)
-
DNF.
Sander Helven
(BEL, Topsport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Kenny De Ketele
(BEL, Topsport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Dries Van Gestel
(BEL, Topsport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Kenneth Van Rooy
(BEL, Topsport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Simone Antonini
(ITA, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Frederik Backaert
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Mark Mcnally
(GBR, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Lander Seynaeve
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Kevin Van Melsen
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Robin Stenuit
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Marco Benfatto
(ITA, Androni Giocattoli - Sidermec)
-
DNF.
Marco Bandiera
(ITA, Androni Giocattoli - Sidermec)
-
DNF.
Daniele Ratto
(ITA, Androni Giocattoli - Sidermec)
-
DNF.
Alberto Nardin
(ITA, Androni Giocattoli - Sidermec)
-
DNF.
Luca Pacioni
(ITA, Androni Giocattoli - Sidermec)
-
DNF.
Alessio Taliani
(ITA, Androni Giocattoli - Sidermec)
-
DNF.
Marco D\'urbano
(ITA, Team Roth)
-
DNF.
Nicolas Baldo
(FRA, Team Roth)
-
DNF.
Tristan Marguet
(SUI, Team Roth)
-
DNF.
Colin Stüssi
(SUI, Team Roth)
-
DNF.
Roland Thalmann
(SUI, Team Roth)
-
DNF.
Nicola Toffali
(ITA, Team Roth)
-
DNF.
Frank Pasche
(SUI, Team Roth)
-
DNF.
Rino Zampilli
(ITA, Team Roth)
-
DNF.
Romain Feillu
(FRA, HP-BTP Auber 93)
-
DNF.
Pierre Gouault
(FRA, HP-BTP Auber 93)
-
DNF.
Guillaume Levarlet
(FRA, HP-BTP Auber 93)
-
DNF.
David Menut
(FRA, HP-BTP Auber 93)
-
DNF.
Julien Antomarchi
(FRA, Roubaix Metropole Europeenne De Lille)
-
DNF.
Rudy Barbier
(FRA, Roubaix Metropole Europeenne De Lille)
-
DNF.
Dieter Bouvry
(BEL, Roubaix Metropole Europeenne De Lille)
-
DNF.
Maxime Vantomme
(BEL, Roubaix Metropole Europeenne De Lille)
-
DNF.
Felix Pouilly
(FRA, Roubaix Metropole Europeenne De Lille)
-
DNF.
Julien Duval
(FRA, Armee de Terre)
-
DNF.
Thibault Ferasse
(FRA, Armee de Terre)
-
DNF.
Yann Guyot
(FRA, Armee de Terre)
-
DNF.
Thomas Rostollan
(FRA, Armee de Terre)
-
DNF.
Ander Barrenetxea
(ESP, Euskadi Basque Country - Murias)
-
DNF.
Adrian Gonzalez
(ESP, Euskadi Basque Country - Murias)
-
DNF.
Alex Aranburu
(ESP, Euskadi Basque Country - Murias)
-
DNF.
Peio Olaberria
(ESP, Euskadi Basque Country - Murias)
-
DNF.
Jon Ander Insausti Irastorza
(ESP, Euskadi Basque Country - Murias)
-
DNF.
Gotzon Udondo
(ESP, Euskadi Basque Country - Murias)
-
DNF.
Florent Delfosse
(BEL, Wallonie Bruxelles - Group Protect)
-
DNF.
Baptiste Plackaert (BEL, Wallonie Bruxelles - Group Protect)
-
DNF.
Sébastien Delfosse
(BEL, Wallonie Bruxelles - Group Protect)
-
DNF.
Antoine Warnier
(BEL, Wallonie Bruxelles - Group Protect)
-
DNF.
Gaëtan Pons
(BEL, Wallonie Bruxelles - Group Protect)
-
DNF.
Thomas Deruette
(BEL, Wallonie Bruxelles - Group Protect)
-
DNF.
Edwig Cammaerts
(BEL, Team 3M)
-
DNF.
Gertjan De Vos
(BEL, Team 3M)
-
DNF.
Jaap De Man
(NED, Team 3M)
-
DNF.
Jimmy Janssens
(BEL, Team 3M)
-
DNF.
Piotr Havik
(NED, Team 3M)
-
DNF.
Bob Schoonbroodt
(NED, Team 3M)
-
DNF.
Kenny Willems
(BEL, Team 3M)