Herren: Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - Gran Premi València (ESP)
Rennen: Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - Gran Premi València (ESP)
Kategorie: 1.1
Datum: 22.01.2023
Strecke: Valencia - La Nucía
Distanz: 190.0 km
Endergebnis
-
1.
Arnaud De Lie
(BEL, Lotto Dstny)
4:41:22
-
2.
Jenthe Biermans
(BEL, Team Arkéa Samsic)
+ 0:00
-
3.
Edvald Boasson Hagen
(NOR, TotalEnergies)
+ 0:00
-
4.
José Joaquín Rojas
(ESP, Movistar Team)
+ 0:00
-
5.
Andrea Vendrame
(ITA, AG2R Citroën Team)
+ 0:00
-
6.
Antonio Jesús Soto
(ESP, Euskaltel - Euskadi)
+ 0:00
-
7.
Gotzon Martín (ESP, Euskaltel - Euskadi)
+ 0:00
-
8.
Alessandro Tonelli
(ITA, Green Project-Bardiani CSF-Faizanè)
+ 0:00
-
9.
Victor Langellotti
(MON, Burgos-BH)
+ 0:00
-
10.
Lukas Pöstlberger
(AUT, Team Jayco AlUla)
+ 0:00
-
11.
Felix Engelhardt
(GER, Team Jayco AlUla)
+ 0:00
-
12.
Roger Adrià
(ESP, Equipo Kern Pharma)
+ 0:00
-
13.
Unai Iribar
(ESP, Euskaltel - Euskadi)
+ 0:00
-
14.
Iván Cobo
(ESP, Equipo Kern Pharma)
+ 0:00
-
15.
Samuele Zoccarato
(ITA, Green Project-Bardiani CSF-Faizanè)
+ 0:00
-
16.
Joel Nicolau
(ESP, Caja Rural - Seguros RGA)
+ 0:00
-
17.
Carlos Canal
(ESP, Euskaltel - Euskadi)
+ 0:00
-
18.
Valentin Paret-peintre
(FRA, AG2R Citroën Team)
+ 0:00
-
19.
Alex Martin
(ESP, EOLO-Kometa)
+ 0:00
-
20.
Jesús Herrada
(ESP, Cofidis )
+ 0:00
-
21.
Alessio Martinelli
(ITA, Green Project-Bardiani CSF-Faizanè)
+ 0:00
-
22.
Nelson Oliveira
(POR, Movistar Team)
+ 0:00
-
23.
Víctor De La Parte
(ESP, TotalEnergies)
+ 0:00
-
24.
Andrea Garosio
(ITA, EOLO-Kometa)
+ 0:00
-
25.
Clément Champoussin
(FRA, Team Arkéa Samsic)
+ 0:00
-
26.
Simon Guglielmi
(FRA, Team Arkéa Samsic)
+ 0:00
-
27.
Pelayo Sánchez
(ESP, Burgos-BH)
+ 0:00
-
28.
Rubén Fernández
(ESP, Cofidis )
+ 0:00
-
29.
Will Barta
(USA, Movistar Team)
+ 0:00
-
30.
Fabien Doubey
(FRA, TotalEnergies)
+ 0:00
-
31.
Alexandre Balmer
(SUI, Team Jayco AlUla)
+ 0:00
-
32.
Nicolas Prodhomme
(FRA, AG2R Citroën Team)
+ 0:00
-
33.
Valentin Ferron
(FRA, TotalEnergies)
+ 0:19
-
34.
Jasper De Buyst
(BEL, Lotto Dstny)
+ 0:19
-
35.
Brent Van Moer
(BEL, Lotto Dstny)
+ 0:22
-
36.
Cedric Beullens
(BEL, Lotto Dstny)
+ 0:22
-
37.
Eduardo Sepúlveda
(ARG, Lotto Dstny)
+ 0:28
-
38.
Matteo Sobrero
(ITA, Team Jayco AlUla)
+ 0:29
-
39.
Louis Barré
(FRA, Team Arkéa Samsic)
+ 0:30
-
40.
Gregor Mühlberger
(AUT, Movistar Team)
+ 0:30
-
41.
Jonathan Lastra
(ESP, Cofidis )
+ 1:46
-
42.
Luca Colnaghi
(ITA, Green Project-Bardiani CSF-Faizanè)
+ 1:50
-
43.
Fernando Barceló
(ESP, Caja Rural - Seguros RGA)
+ 1:50
-
44.
David González
(ESP, Caja Rural - Seguros RGA)
+ 1:50
-
45.
Greg Van Avermaet
(BEL, AG2R Citroën Team)
+ 1:50
-
46.
Lawrence Naesen
(BEL, AG2R Citroën Team)
+ 1:50
-
47.
Eduard Prades
(ESP, Caja Rural - Seguros RGA)
+ 1:50
-
48.
José Herrada
(ESP, Cofidis )
+ 1:50
-
49.
Davide Piganzoli
(ITA, EOLO-Kometa)
+ 1:50
-
50.
Jesús Ezquerra
(ESP, Burgos-BH)
+ 1:50
-
51.
Mattia Bais
(ITA, EOLO-Kometa)
+ 1:50
-
52.
Xavier Cañellas (ESP, Electro Hiper Europa)
+ 1:50
-
53.
Nadav Raisberg
(ISR, Israel Premier Tech Academy)
+ 1:50
-
54.
José Manuel Díaz
(ESP, Burgos-BH)
+ 1:50
-
55.
Roi Weinberg
(ISR, Israel Premier Tech Academy)
+ 1:50
-
56.
Maxime Jarnet
(FRA, Go Sport - Roubaix Lille Métropole)
+ 1:50
-
57.
Andrii Ponomar
(UKR, Team Arkéa Samsic)
+ 1:54
-
58.
Daniel Navarro
(ESP, Burgos-BH)
+ 1:54
-
59.
Welay Hagos Berhe
(ETH, Team Jayco AlUla)
+ 1:54
-
60.
Kevin Colleoni
(ITA, Team Jayco AlUla)
+ 1:57
-
61.
Francesco Gavazzi
(ITA, EOLO-Kometa)
+ 1:58
-
62.
Davide Gabburo
(ITA, Green Project-Bardiani CSF-Faizanè)
+ 1:58
-
63.
Michal Schlegel
(CZE, Caja Rural - Seguros RGA)
+ 1:58
-
64.
Alastair Mackellar
(AUS, Israel Premier Tech Academy)
+ 1:58
-
65.
Mathias Norsgaard
(DEN, Movistar Team)
+ 1:58
-
66.
Clément Russo
(FRA, Team Arkéa Samsic)
+ 1:58
-
67.
Thomas Champion
(FRA, Cofidis )
+ 1:58
-
68.
Valentin Retailleau
(FRA, AG2R Citroën Team)
+ 1:58
-
69.
Milan Menten
(BEL, Lotto Dstny)
+ 2:05
-
70.
Victor Martinez
(ESP, Electro Hiper Europa)
+ 2:49
-
71.
Óscar Pelegrí
(ESP, Burgos-BH)
+ 2:49
-
72.
Javier Serrano
(ESP, EOLO-Kometa)
+ 2:59
-
73.
Samuel Leroux
(FRA, Go Sport - Roubaix Lille Métropole)
+ 2:59
-
74.
Mirco Maestri
(ITA, EOLO-Kometa)
+ 2:59
-
75.
Hugo Toumire
(FRA, Cofidis )
+ 2:59
-
76.
Célestin Guillon
(FRA, Go Sport - Roubaix Lille Métropole)
+ 2:59
-
77.
Jaakko Hänninen
(FIN, AG2R Citroën Team)
+ 2:59
-
78.
Jérémy Leveau
(FRA, Go Sport - Roubaix Lille Métropole)
+ 2:59
-
79.
Alejandro Franco
(ESP, Burgos-BH)
+ 2:59
-
80.
Dries Van Gestel
(BEL, TotalEnergies)
+ 2:59
-
81.
Arjen Livyns
(BEL, Lotto Dstny)
+ 2:59
-
82.
Orluis Aular
(VEN, Caja Rural - Seguros RGA)
+ 2:59
-
83.
Riley Pickrell
(CAN, Israel Premier Tech Academy)
+ 2:59
-
84.
Laurent Pichon
(FRA, Team Arkéa Samsic)
+ 2:59
-
85.
Francisco Galván (ESP, Equipo Kern Pharma)
+ 3:25
-
86.
Jose Maria Garcia
(ESP, Electro Hiper Europa)
+ 3:32
-
87.
Pau Marti
(ESP, Israel Premier Tech Academy)
+ 3:32
-
88.
Guy Sagiv
(ISR, Israel Premier Tech Academy)
+ 3:32
-
89.
Alex Molenaar
(NED, Electro Hiper Europa)
+ 3:35
-
90.
Max Kanter
(GER, Movistar Team)
+ 4:07
-
91.
Alejandro Ropero
(ESP, Electro Hiper Europa)
+ 4:51
-
92.
Vojtech Repa
(CZE, Equipo Kern Pharma)
+ 4:51
-
93.
Jose Luis Faura
(ESP, Electro Hiper Europa)
+ 6:59
-
94.
Andoni López De Abetxuko
(ESP, Euskaltel - Euskadi)
+ 6:59
-
95.
Stefano Museeuw
(BEL, Go Sport - Roubaix Lille Métropole)
+ 6:59
-
96.
Julien Simon
(FRA, TotalEnergies)
+ 8:10
-
97.
Juri Hollmann
(GER, Movistar Team)
+ 8:10
-
98.
Luka Mezgec
(SLO, Team Jayco AlUla)
+ 8:10
-
99.
Jelle Wallays
(BEL, Cofidis )
+ 8:10
-
100.
Peio Goikoetxea
(ESP, Euskaltel - Euskadi)
+ 8:10
-
101.
Francisco Peñuela
(VEN, Israel Premier Tech Academy)
+ 8:10
-
102.
Riccardo Lucca
(ITA, Green Project-Bardiani CSF-Faizanè)
+ 11:01
-
103.
Álex Jaime (ESP, Equipo Kern Pharma)
+ 11:01
-
104.
Mateu Estelrich
(ESP, Electro Hiper Europa)
+ 11:01
-
105.
Iker Ballarin
(ESP, Euskaltel - Euskadi)
+ 11:01
-
106.
Mikel Retegi
(ESP, Equipo Kern Pharma)
+ 11:01
-
DNF.
Norman Vahtra
(EST, Go Sport - Roubaix Lille Métropole)
-
DNF.
Thomas Denis
(FRA, Go Sport - Roubaix Lille Métropole)
-
DNF.
Sergio Roman Martín (ESP, Caja Rural - Seguros RGA)
-
DNF.
Mathieu Burgaudeau
(FRA, TotalEnergies)
-
DNF.
Eugenio Sánchez
(ESP, Equipo Kern Pharma)
-
DNF.
Martin Marcellusi
(ITA, Green Project-Bardiani CSF-Faizanè)