Herren: Grote Prijs Jean-Pierre Monseré (BEL)
Rennen: Grote Prijs Jean-Pierre Monseré (BEL)
Kategorie: 1.1
Datum: 06.03.2022
Strecke: Hooglede - Roeselare
Distanz: 203.2 km
Endergebnis
-
1.
Arnaud De Lie
(BEL, Lotto Soudal)
4:45:03
-
2.
Dries De Bondt
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 0:00
-
3.
Hugo Hofstetter
(FRA, Team Arkéa Samsic)
+ 0:00
-
4.
Gerben Thijssen
(BEL, Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux)
+ 0:00
-
5.
Ethan Vernon
(GBR, Quick-Step Alpha Vinyl Team)
+ 0:00
-
6.
Pierre Barbier
(FRA, B&B Hotels - KTM)
+ 0:00
-
7.
Donavan Grondin
(FRA, Team Arkéa Samsic)
+ 0:00
-
8.
Laurence Pithie
(NZL, Equipe continentale Groupama-FDJ)
+ 0:00
-
9.
Jensen Plowright
(AUS, Equipe continentale Groupama-FDJ)
+ 0:00
-
10.
Stanislaw Aniolkowski
(POL, Bingoal Pauwels Sauces WB)
+ 0:00
-
11.
Sandy Dujardin
(FRA, TotalEnergies)
+ 0:00
-
12.
Kenneth Van Rooy
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:00
-
13.
Oliver Wood
(GBR, WiV SunGod)
+ 0:00
-
14.
Axel Zingle
(FRA, Cofidis)
+ 0:00
-
15.
Vito Braet
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:00
-
16.
Gil D'Heygere
(BEL, Minerva Cycling)
+ 0:00
-
17.
Bert Van Lerberghe
(BEL, Quick-Step Alpha Vinyl Team)
+ 0:00
-
18.
Guillaume Van Keirsbulck
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 0:00
-
19.
Samuel Watson
(GBR, Equipe continentale Groupama-FDJ)
+ 0:00
-
20.
Jasper De Buyst
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:00
-
21.
Jonas Iversby Hvideberg
(NOR, Team DSM)
+ 0:00
-
22.
Lindsay De Vylder
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:00
-
23.
Louis Blouwe
(BEL, Bingoal Pauwels Sauces WB)
+ 0:00
-
24.
Tom Wirtgen
(LUX, Bingoal Pauwels Sauces WB)
+ 0:00
-
25.
Søren Wærenskjold
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 0:00
-
26.
Barnabás Peák
(HUN, Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux)
+ 0:08
-
27.
Robbe Ghys
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:08
-
28.
Benjamin Declercq
(BEL, Team Arkéa Samsic)
+ 0:08
-
29.
Jacob Scott
(GBR, WiV SunGod)
+ 0:08
-
30.
Luke Lamperti
(USA, Trinity Racing)
+ 0:08
-
31.
Stan Van Tricht
(BEL, Quick-Step Alpha Vinyl Team)
+ 0:08
-
32.
Kevin Vauquelin
(FRA, Team Arkéa Samsic)
+ 0:08
-
33.
Laurenz Rex
(BEL, Bingoal Pauwels Sauces WB)
+ 0:18
-
34.
Florian Vermeersch
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:18
-
35.
Jannik Steimle
(GER, Quick-Step Alpha Vinyl Team)
+ 0:22
-
36.
Wesley Kreder
(NED, Cofidis)
+ 0:31
-
37.
Cedric Beullens
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:31
-
38.
Ludovic Robeet
(BEL, Bingoal Pauwels Sauces WB)
+ 0:31
-
39.
Arne Marit
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 1:40
-
40.
Thimo Willems
(BEL, Minerva Cycling)
+ 1:40
-
41.
Abram Stockman
(BEL, Saris Rouvy Sauerland Team)
+ 1:40
-
42.
Martin Urianstad
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 1:40
-
43.
Niki Terpstra
(NED, TotalEnergies)
+ 1:43
-
44.
Simon Dehairs
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 1:59
-
45.
Michiel Stockman
(BEL, Saris Rouvy Sauerland Team)
+ 1:59
-
46.
Julius Johansen
(DEN, Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux)
+ 2:01
-
47.
Andreas Goeman
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 2:01
-
48.
Mike Bronswijk
(NED, Allinq Continental Cycling Team)
+ 2:01
-
49.
Rory Townsend
(IRL, WiV SunGod)
+ 2:01
-
50.
Sam Welsford
(AUS, Team DSM)
+ 2:01
-
51.
Szymon Sajnok
(POL, Cofidis)
+ 2:01
-
52.
Enzo Paleni
(FRA, Equipe continentale Groupama-FDJ)
+ 2:01
-
53.
Davide Bomboi
(BEL, Team Elevate p/b Home Solution Soenens)
+ 2:01
-
54.
Felix Groß
(GER, UAE Team Emirates)
+ 2:01
-
55.
Casper Van Uden
(NED, Team DSM)
+ 2:01
-
56.
Pavel Bittner
(CZE, Team DSM)
+ 2:01
-
57.
Kévin Van Melsen
(BEL, Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux)
+ 2:01
-
58.
Benjamin Perry
(CAN, WiV SunGod)
+ 2:01
-
59.
Aaron Verwilst
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 2:01
-
60.
Hugo Page
(FRA, Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux)
+ 2:01
-
61.
Markus Pajur
(EST, Team Arkéa Samsic)
+ 2:01
-
62.
Boy Van Poppel
(NED, Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux)
+ 2:01
-
63.
Blake Quick
(AUS, Trinity Racing)
+ 2:01
-
64.
Lars Saugstad
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 2:01
-
65.
Jakub Mareczko
(ITA, Alpecin-Fenix)
+ 2:01
-
66.
Ryan Gibbons
(RSA, UAE Team Emirates)
+ 2:01
-
67.
Chris Lawless
(GBR, TotalEnergies)
+ 2:01
-
68.
Viktor Verschaeve
(BEL, Lotto Soudal)
+ 2:01
-
69.
Fabio Van Den Bossche
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 2:01
-
70.
Julien Morice
(FRA, B&B Hotels - KTM)
+ 2:01
-
71.
Jelle Wallays
(BEL, Cofidis)
+ 2:06
-
72.
Stijn Steels
(BEL, Quick-Step Alpha Vinyl Team)
+ 2:06
-
73.
Joel Suter
(SUI, UAE Team Emirates)
+ 2:11
-
74.
Jon Knolle
(GER, Saris Rouvy Sauerland Team)
+ 2:34
-
75.
Robert Scott
(GBR, WiV SunGod)
+ 3:58
-
76.
Lars Hohmann
(NED, Metec - SOLARWATT p/b Mantel)
+ 4:06
-
77.
Matthew Teggart
(IRL, WiV SunGod)
+ 4:06
-
78.
Jaap Roelen
(NED, Metec - SOLARWATT p/b Mantel)
+ 4:06
-
79.
Fabien Grellier
(FRA, TotalEnergies)
+ 4:23
-
80.
Sasha Weemaes
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 6:17
-
81.
Siebe Deweirdt
(BEL, Team Elevate p/b Home Solution Soenens)
+ 6:17
-
82.
Maurice Ballerstedt
(GER, Alpecin-Fenix)
+ 6:23
-
83.
Thomas Joseph
(BEL, Minerva Cycling)
+ 6:23
-
84.
Niels Van Ekeren
(NED, Metec - SOLARWATT p/b Mantel)
+ 6:23
-
85.
Gilles Borra
(BEL, Minerva Cycling)
+ 6:23
-
86.
Joseph Pidcock
(GBR, Equipe continentale Groupama-FDJ)
+ 6:23
-
87.
Tord Gudmestad
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 6:23
-
88.
Tobias Lund Andresen
(DEN, Team DSM)
+ 6:23
-
89.
Tom Devriendt
(BEL, Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux)
+ 6:23
-
90.
Thibau Verhofstadt
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 6:23
-
91.
Kobe Vanoverschelde
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 7:40
-
92.
Tim Naberman
(NED, Team DSM)
+ 7:40
-
93.
Maxime De Poorter
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 7:40
-
94.
Robin Orins
(BEL, Team Elevate p/b Home Solution Soenens)
+ 7:40
-
95.
Lukas Nerurkar
(GBR, Trinity Racing)
+ 7:40
-
96.
Julien Vermote
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 7:40
-
97.
Matthis Dethy
(BEL, Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
+ 7:40
-
98.
Matthew Van Schoor
(BEL, Minerva Cycling)
+ 7:40
-
99.
Brent Van De Kerkhove
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 7:40
-
100.
Adrien Lagrée
(FRA, B&B Hotels - KTM)
+ 7:40
-
101.
Sander Armée
(BEL, Cofidis)
+ 7:40
-
102.
Conn Mcdunphy
(IRL, EvoPro Racing)
+ 7:40
-
103.
Raphael Parisella
(CAN, B&B Hotels - KTM)
+ 7:40
-
104.
Arne Peters
(NED, Allinq Continental Cycling Team)
+ 7:40
-
105.
Michael Van Staeyen
(BEL, EvoPro Racing)
+ 7:40
-
106.
Bram Welten
(NED, Equipe continentale Groupama-FDJ)
+ 7:40
-
107.
Rait ärm
(EST, Equipe continentale Groupama-FDJ)
+ 7:40
-
108.
Arno Claeys
(BEL, Team Elevate p/b Home Solution Soenens)
+ 7:40
-
109.
Stijn Siemons
(BEL, Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
+ 7:40
-
110.
Sam Gademan
(NED, Allinq Continental Cycling Team)
+ 7:46
-
111.
Kristian Kulset
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 7:46
-
112.
Thijs De Lange
(NED, Metec - SOLARWATT p/b Mantel)
+ 7:46
-
113.
Simon Daniels
(BEL, Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
+ 7:48
-
114.
Warre Vangheluwe
(BEL, Team Elevate p/b Home Solution Soenens)
+ 7:48
-
115.
Anders Skaarseth
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 8:01
-
116.
Siebe Roesems
(BEL, Trinity Racing)
+ 8:12
-
DNF.
Kenneth Vanbilsen
(BEL, Cofidis)
-
DNF.
Andre Carvalho
(POR, Cofidis)
-
DNF.
Lorrenzo Manzin
(FRA, TotalEnergies)
-
DNF.
Ivo Oliveira
(POR, UAE Team Emirates)
-
DNF.
Oliviero Troia
(ITA, UAE Team Emirates)
-
DNF.
Rui Oliveira
(POR, UAE Team Emirates)
-
DNF.
Roan Konings
(NED, Metec - SOLARWATT p/b Mantel)
-
DNF.
Rens Tulner
(NED, Metec - SOLARWATT p/b Mantel)
-
DNF.
Marius Mayrhofer
(GER, Team DSM)
-
DNF.
Syver Wærsted (NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
-
DNF.
Jeroen Eyskens
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Xandres Vervloesem
(BEL, Lotto Soudal)
-
DNF.
Per Münstermann
(GER, Saris Rouvy Sauerland Team)
-
DNF.
Tim Neffgen
(GER, Saris Rouvy Sauerland Team)
-
DNF.
Gruffudd Lewis (GBR, WiV SunGod)
-
DNF.
Quentin Jauregui
(FRA, B&B Hotels - KTM)
-
DNF.
Miguel Heidemann
(GER, B&B Hotels - KTM)
-
DNF.
Thomas Day
(GBR, Team Elevate p/b Home Solution Soenens)
-
DNF.
Senne Hulsmans
(BEL, Team Elevate p/b Home Solution Soenens)
-
DNF.
Lucas Eamon
(USA, EvoPro Racing)
-
DNF.
Daire Feeley
(IRL, EvoPro Racing)
-
DNF.
Rhys Britton
(GBR, EvoPro Racing)
-
DNF.
Dylan Guinet
(FRA, EvoPro Racing)
-
DNF.
Maarten Verheyen
(BEL, EvoPro Racing)
-
DNF.
Alexander Hajek
(AUT, Trinity Racing)
-
DNF.
Aidan Lawrence
(GBR, Trinity Racing)
-
DNF.
Max Walker
(GBR, Trinity Racing)
-
DNF.
Dennis Van Der Horst
(NED, Allinq Continental Cycling Team)
-
DNF.
Roy Eefting
(NED, Allinq Continental Cycling Team)
-
DNF.
Tim Bierkens
(NED, Allinq Continental Cycling Team)
-
DNF.
Jasper Schouten
(NED, Allinq Continental Cycling Team)
-
DNF.
Stefano Museeuw
(BEL, Minerva Cycling)
-
DNF.
Kenneth Caethoven
(BEL, Minerva Cycling)
-
DNF.
Angelo Van Den Bossche
(BEL, Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
-
DNF.
Alexandre Kess
(LUX, Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
-
DNF.
Theo Goebeert
(BEL, Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
-
DNF.
Johan Vincent
(BEL, Geofco-Doltcini Materiel Velo.com)
-
DNS.
Dorian De Maeght
(BEL, Bingoal Pauwels Sauces WB)
-
DNS.
Timothy Dupont
(BEL, Bingoal Pauwels Sauces WB)
-
DNS.
Gianni Marchand
(BEL, Tarteletto - Isorex)